Svatební fotograf Olomouc

Jmenuji se Martin Holík a již více než 12 let fotografuji svatby v Olomouci a po celém Česku. Miluji to, co dělám, a jsem hrdý na to, že mé svatební fotografie dělají radost již několika stům párů.

Jsem dokumentární svatební fotograf, který pracuje uvolněným způsobem, aby zachytil atmosféru vaší svatby a vyprávěl příběh vašeho svatebního dne prostřednictvím malých detailů, krásných okamžiků, úsměvů a smíchu.

Přirozené svatební fotografie

Neinscenuji žádné okamžiky ani neúkoluji svatebčany nesmyslnými požadavky. Chci se soustředit na zachycení zábavy, kterou skutečně zažijete – ne na předstírané divadlo. Mé fotografie zachycují skutečnou radost ze života a atmosféru svatby.

Fotím po celém Česku

Za 12 let svého působení jsem nafotil více než 400 svateb a pracoval jsem na mnoha krásných svatebních místech v Olomouci a v celém Česku. Velmi rád také cestuji, takže pokud se vdáváte kdekoli v zahraničí, tak se určitě ozvěte!

Mám velké štěstí, že můžu fotografovat svatby v Olomouci. Je to tak neuvěřitelné město – plné historie a jedné z nejkrásnějších architektur na světě. Všude, kam se podíváte, najdete něco krásného a vždy je to tak úžasná inspirace pro naše svatební fotografie.