Svatební kameraman Olomouc

Plánujete svatbu a hledáte svatebního kameramana v Olomouci a okolí? V tom případě jste na správném místě! Svatební videa natáčím nejen v Olomouci ale také v Kroměříži, Přerově, Prostějově, Brně, Ostravě a nebo v Praze. Jsem vám k dispozici prakticky kdekoliv v Česku a rád zaznamenám váš velký den ve svatebním videoklipu. Velmi rád za vámi na svatbu přijedu také do zahraničí.

Již přes deset let fotografuji svatby. A právě své mnohaleté zkušenosti svatebního fotografa nyní perfektně zúročuji při natáčení svateb a tvorbě svatebních videí.

Těší mě pocit, kdy vím, že moje svatební videa udělají lidem radost ještě za spoustu let od chvíle, kdy se bude konat jejich svatba. Možná vás bude zajímat, jak pracuji? všechny svatby považuji za unikátní, zkrátka žádná není nikdy stejná. A tak také ke všem svatbám a klientům přistupuji – ke všem individuálně.

Nabízím vám zhotovení klasického svatebního videoklipu ale také dlouhé video dokumentující celý svatební den. Všechna má svatební videa a svatební videoklipy jsou s citem sestříhány a barevně upraveny. Pokud se vám líbí moje tvorba a rádi byste měli podobné svatební video, tak mi zašlete nezávaznou poptávku. Rád vám vypracuji nabídku.

Ukázka svatebních videí

Níže najdete několik ukázkových svatebních videoklipů. Svatby točím prakticky prakticky po celém Česku a rád za vámi přijedu i do zahraničí. Nabízím vyhotovení krátkoho svatebního klipu ale také vyhotovení dlouhého svatebního videa. Mou nejnovější práci můžete sledovat na Instagramu a nebo na Facebooku.