Kameraman Olomouc

Hledáte kameramana v Olomouci a okolí? Potom jste na správném mítě! Natáčení videí nabízím v Olomouci, Přerově, Prostějově, Brně, Ostravě a nebo v Praze. Rád za vámi přijedu i do zahraničí. Své mnohaleté zkušenosti na poli reportážní fotografie nyní zúročuji při natáčení videí. Každá zakázka je unikátní a proto nabízím individuální proklientský přístup. Mohu vám zdokumentovat firemní neb kulturní akci a nebo vám zhotovím reklamní spot. Všechna videa jsou s citem sestříhána a barevně upravena. Pokud vás má nabídka zaujala, tak mě neváhejte kontaktovat. Rád vám vyhotovím nabídku.

Ukázky práce

Níže najdete několik ukázkových spotů a videoklipů. Jedná se o firemní zakázky, které realizuji po celé ČR a po dohodě také v zahraničí. Natočím pro vás záznam konference, firemní a kulturní akce ale také reklamní a prezentační spoty.

Ukázky svatebních klipů

Níže můžete zhlédnout několik ukázkových svatebních videoklipů. Svatby natáčím prakticky po celé ČR a po dohodě také v zahraničí. Nabídnout vám mohu jak záznam z celého svatebního dne, tak natáčení obřadů. Mou nejnovější práci můžete sledovat na Instagramu a nebo na Facebooku.